Amazon Bakiye Geçme Methodu By (F4HRER)

Amazon Bakiye Geçme Methodu By (F4HRER)


Öncellikle Söylemem Gerekir Ki CC (Çalıntı Kredi Kartı) İşlerine Çok Bulaşmayın Ne Kadar Anonim Olmaya Çalışsanız Bile Bir Şekilde Paket Oluyorsunuz. Tavsiyem Legal Biçimde Para Kaldırmaya Bakın. Herneyse Bakiye Methodu Bizzat Bana Aittir Hiçbir Camiada Bu Tarz Makale, Video, Yazı Vs. Göremezsiniz. Yıllarımı Verdiğim Sanalda Keşfetmiş Olduğum Bu Method Siz Değerli Okurlarıma Armağan Olsun.


Method 


1) Amazon Hesabı Açarken Mutlaka Vpn Kullanın. Kullandığınız Maile Çok Dikkat Edin. Şahsi Mail İle Kayıt Olmayın.
Fake Mail Sitelerinin Çoğu Amazona İşlemiyor. Bulabilirseniz Ne Mutlu Size.

2)Amazon Hesabını Açtık Vpni Kapatmıyoruz. Hesabım Kısmından Hediye Kartı Satın Alma Kısmına Geldiğimiz Vakit İşlemin En Önemli Kısmı Burasıdır. CCyi Girdik Bizden Tc Kimlik Onayı Ve Ad Soyad Kısmı İstiyor Ve Daha Sonra Adres.

3) Tc Kimlik Kısmına Kendi Tcnizi Girecek Kadar Akılsız Olmadığınızı Varsayaraktan Devam Ediyorum. Hepimizin Elinde Mernis Olmayabilir. Bunun Akabinde Amazon Bizden Tc İle Entegreli Ad Soyad Doğrulaması İsteyecektir. Farklı İsim Soyisim Girildiğinde Buton Aktif Olmuyor. Bunun Çözümü İse İnternette Tc No Üretici Siteler Bulunmakta. Buradan Tc Noyu Alacağız.

4) Mernisim Yok Ad Soyad Nasıl Sorgulayacağım Dediğinizi Duyar Gibiyim. Bunun Çözümü İse Basit Fakat Çok Riskli Bir Seçenek. Devletin Belediye Siteleri Mevcuttur. Çoğu Belediyenin E-Belediye Siteleri Bulunmakta. Buradan Sorgu Yapacağız. 

5) Sorgu Yapacağız Fakat E-Belediye Bizden Üyelik Açmamızı İstiyor. Üyelik Kısımlarında Tc Kimlik No, Seri No Gibi Kişisel Bilgiler İstemekte. Mernisimiz Yok İse Bu Bilgileri Gireceğiz Fakat Şöyle. 2 Karakterli Kişiliğiniz Olmalı Bir İllegal Bir Legal. Siz Legal Olaraktan O Siteye Gireceksiniz Yani Çok Sıkıntı Olacağını Düşünmüyorum. Normal Bir Vatandaş Gibi Siteye Kaydolun Ve Sorgunuzu Yapın.

6) Sorgumuzu Yaptık Ad Soyad Kısmına Eriştik Ve Amazon'a Doğrulattık. Birde Adres Kısmı Var. Adres Kısmını Sallayabilirsiniz Çünkü Bakiye İşlemlerinde Adres Bilgisi Bir İşe Yaramaz. 
Mail Üzerinden Hediye Kartı Bilgileri Size Gelir Ve Sizde Amazondan Bakiyenizi Yüklersiniz.

7)Her İhtimale Karşı Tek CC'den 50 TL'Lik Hediye Kartı Satın Alın. 250 TL Altı Banka Tarafından Ödeniyor. 
 


DİKKAT! SİBER SUÇ!Herhangi Bir Durumda Ne Olursa Olsun Sorumluluk Kabul Etmiyorum. Çalıntı Kredi Kartı Kullanımı Bir Suçtur Ve Kullananlara Ağır Cezalar Verilmektedir. Günümüzde Siber Suçlar Tam Olarak Oturdu Ve Hakaret Davaları Bile Ağır Hapis Cezalarına Dönüşmekte. Size Tavsiyem Bu İşe Bulaşmamanız Olacaktır.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال

Oxygen Chrome
hack forum hack forumu manuel sql injection hacker blog